חברת שילוח בינלאומי בישראל - תבל לוגיסטיקה בע"מ

יצוא ויבוא הן פעולות המחייבות מערך לוגיסטי מורכב. בשל חשיבותם המכרעת של שיקולי איכות ובטיחות, חשוב ומומלץ להפקיד את הטיפול בסחורה ובתכולה בידיה של חברת שילוח בינלאומי בישראל, הנותנת מענה מקצועי מיטבי לכל ההיבטים הכרוכים בשילוח.

שילוח בינלאומי מתנהל על פי נהלים בינלאומיים וכפוף לתקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים. משלוח לישראל מארה"ב, לדוגמה, מחייב היכרות לא רק עם הנהלים האמריקניים אלא גם עם הקודים, עם התרבות הארגונית, עם ממלאי תפקידים בכירים במערך השילוח ועוד.

חברה המבצעת שירותי משלוח בינלאומי, מאומנת ומיומנת באופני המשלוח כגון הובלה אווירית, הובלה ימית, הובלה של בעלי חיים וחומרים מסוכנים וסוגי תכולות ייחודיות במסגרת יבוא ויצוא, מחויבת לספק ללקוחותיה שירותי לוגיסטיקה בתקנים בינלאומיים ללא פשרות.

איך מבחינים בחותם של מקצועיות בתחום שילוח בינלאומי ?

מקצועיות ומקצוענות באים לידי ביטוי בהיבטים שונים כגון:

  1. הערכה מקצועית מדויקת באופן מרבי של נפח הסחורה, וזאת כדי לבחור את סוג המכולה המתאימה ואת גודלה.

  2. התאמה אישית של האריזה על פי סוג התכולה, החומר ממנו היא עשויה, הריפוד הנדרש וכל זאת כדי לספק הגנה חיונית על הסחורה.

  3. על מנת להפיק ולמצות את מלוא הפוטנציאל הגלום בחברת שילוח, חשוב לברר ולוודא מבעוד מועד, כי החברה מנוסה בהעברת סחורות ותכולות מהסוג המבוקש אל ארץ היעד וממנה. לדוגמה: משלוח מארה"ב ו/או מארצות אירופה.

  4. חברת שילוח בינלאומי מישראל, שבבעלותה או ברשותה כלים הנדסיים וצי משאיות, שטחי אחסון גדולים השמורים ומאובטחים 24/7, המייחסת חשיבות רבה ומקצה משאבים חיוניים ונדרשים לבקרת איכות, באופן המעניק שקט וביטחון ללקוח כי הוא ייהנה מכל משאביה, לרבות שירות עמילות מכס ומעקב און ליין אחרי הסחורה בכל מקום ובכל זמן- חברה כזאת נותנת מענה הטוב ביותר האפשרי לכל מי שעוסקים בייצוא סחורות ובייבוא שלהן.

  5. חברה מקצועית תבחר את אופן השילוח- הובלה ימית או הובלה אווירית על פי שקלול הפרמטרים ולא בהכרח רק על פי עלות שילוח בינלאומי.

  6. חברת שילוח בינלאומי מישראל היא הכתובת שלכם גם בכל נושא הביטוח. היא מעניקה ליווי ביטוחי של מיטב אנשי המקצוע, כדי להבטיח כי בשעת מבחן וברגע האמת יקבל הלקוח פיצוי מלאה על נזק שנגרם לו.

  7. קיימת חשיבות רבה ביותר להיכרות חברת משלוח בינלאומי את כל מורכבותו של התחום בכלל ואת מאפייני השווקים הייעודיים של סחורת הלקוח בפרט. מי שעוסקים, לדוגמה, ביצוא וביבוא אל ומהשוק האמריקני ודאי זקוקים לאנשי מקצוע המאומנים במכלול הנושאים הקשורים לתחום משלוח לישראל מארה"ב.

    לחצו כאן וקבלו הצעת מחיר עבור שילוח בינלאומי באופן מיידי

 הטיפול בנושא המסים הוא תחום קריטי לתקינות משלוח בינלאומי ולאפשרות לנהל מסחר בינלאומי שוטף. לכן חשובה בחירה מוקפדת של חברת שילוח בינלאומי שמספקת שירות עמילות מכס של אנשי מקצוע מנוסים, המקצרים ומייעלים את הטיפול בניירת ונותנים ללקוח שקט בנושא זה, אשר לא אחת מדיר מעיניהם שינה.

כמו בכל תחום, גם ואולי בעיקר בתחום שילוח בינלאומי, נכון לבחון את כדאיות שכירת שירותיה של חברת שילוח במונחים של עלות תועלת. מחיר השירות הוא ודאי שיקול בבחירת החברה אבל התועלת שהיא מספקת נבחנת במידת יכולתה להשרות על הלקוח תחושה של ביטחון כי הסחורה שלו מופקדת בידיים הבטוחות והנאמנות; כי הסחורה תגיע בשלמותה ליעד המבוקש וכי נושר המיסוי והאישורים יוסדרו על ידה לשביעות רצונו המלאה.

כדי לבחור בחירה מושכלת בחברת שילוח המתאימה לצרכים, לדרישות ולציפיות שלכם משירותה, זכותכם ואך חובתכם לקבל מידע ותשובה על כל שאלה. נצלו זאת לטובתכם ולתועלתכם.