יבוא מסין תבל לוגיסטיקה

ענף יבוא מסין הינו תחום הגדל ומתפתח באופן מואץ עם השנים. מקורן של הסיבות לתופעה זו היא האפשרות למצוא את כל סוגי המוצרים הקיימים בשוק הבינלאומי והמקומי, במחירים אטרקטיביים במיוחד הנובעים מכוח עבודה זול ויעיל ומפתיחותה של סין ליצוא לעולם המערבי ולקדמה. מחירים אלו אמנם מאפשרים יבוא מסין מוצרים שונים המעניקים נתחי רווחים עצומים בהשוואה לתהליך הייצור שלהם בארץ, אולם יבוא מסין מצריך ידע נרחב, ניסיון מעמיקים, בין היתר על מנת להימנע מלעבוד עם יבואנים ויצרנים העלולים לגרום לקריסת עסקכם. לשם כך חשוב להיעזר בחברה מקצועית האמונה על השוק הסיני, כדוגמת חברת תבל לוגיסטיקה המתמחה ביבוא מסחרי ואישי מסין של כל סוג סחורה ותכולה, והעברתן לכל מקום בעולם.

בחברת תבל לוגיסטיקה נדאג לכל שלבי העברת התכולה, החל משלב האריזה ואחסון המוצר, עמילות מכס בסין ובמדינה שאליה נשלחת הסחורה, שינוע יעיל ומהיר, מתן פתרונות לוגיסטיים וביורוקרטים סבוכים, וכן ביצוע פרויקטים ייחודים כדוגמת העתקת מפעלים ואריזת מכונות.

מציאה ובחירת ספק בסין

בחירת ומציאת ספק הינה אחת המשימות הבסיסיות והמכריעות בהצלחת התהליך של יבוא מסין. מדובר במטלה סבוכה ורגישה הדורשת מהיבואן הישראלי להתגבר על בעיות שפה ותקשורת עם המקומיים, אשר רובם אינם דוברי שפות זרות, או שהינם דוברי אנגלית בסיסית ביותר שאיננה מקצועית או טכנית. חשוב מאוד גם להבין את הניואנסים המנטאליים של חברה הסינית, ויש לציין כי עסקאות רבות נפלו עקב אי הבנות בסיסיות.

בנוסף לכך, קיים הבדל משמעותי באיכות וביכולות הייצור של המפעלים הסיניים השונים, ולכן מציאת ספק טוב ואמין הינה קריטריון בסיסי בשלבי יבוא מסין. חברת תבל לוגיסטיקה תסייע בידכם במציאת ספק סיני אמין ויעיל, בעזרת צוות מקצועי המכיר את השוק המקומי, ואשר ידאג לבחירה בחברה סינית המספקת סחורה איכותית והעומדת בלוחות הזמנים הנדרשים. כך תבטיחו את הצלחת עסקיכם ורווחיותם, ותחסכו בטיסות מיותרות ויקרות, ובשיחות טלפון מגומגמות עם ספקים סינים כושלים.


תהליך יבוא מסין


תהליך יבוא מסין כולל מספר שלבים: מציאת מפעלים המתאימים לייצור המוצר הספציפי, ייצור ראשוני של דוגמאות ואישורן על ידי היבואן, הזמנת חומרי גלם, מעקב וביקורת אחר תהליך הייצור במפעל, בדיקת איכות של המוצר הסופי, שילוח המוצרים ליעדים בארץ ובעולם, ולבסוף שחרור המוצר מהמכס והובלתו למחסן היבואן. חברת תבל לוגיסטיקה תדאג לנהל עבורכם את מערך הלוגיסטטי עבור יבוא מסין, הכולל בין היתר מציאת ספקים זולים ואמינים, זיהוי הזדמנויות עסקיות כדאיות, מציאת מענה ופתרונות בזמן אמת, ניהול של מערכי ביקורת איכות, הקמת מערך לוגיסטי לשילוח התכולה ליעדה, ואף סיוע וייעוץ במציאת מקורות מימון במידת הצורך. תבל לוגיסטיקה מספקת ללקוחותיה שירות מהיר ויעיל הכולל ליווי אישי וצמוד לאורך תהליך של יבוא מסין, החל משלב הניירת ועד לשחרור המטען ביעדו. לחברה ניסיון עשיר בשירותי הובלה ימיים ואוויריים, לצד ידע נרחב בתקנות המכס בסין ובעולם כולו. כל זאת ועוד במחירים אטרקטיביים ובהתנהלות אדיבה, מקצועית ומיומנת, אשר יחסכו לעסק שלכם זמן יקר וכסף רב